GłównaZawody

Medale i nagrody już czekają

Medale już czekają na tegorocznych Mistrzów Polski.

A oprócz medali dla dziesiątki najlepszych zawodników Mistrzostw Polski wyłonionych poprzez zsumowanie trzech najwyższych ich wyników z zawodów sponsorzy ufundowali nagrody.

PROCHEMIST Grupa Złoty Stok na ten cel przeznaczyła 10 kg prochu czarnego.

Firma Saguaro ARMS ufundowała 10 zestawow akcesori strzeleckich, będą w nich np : kapiszony , kapiszonowniki , pobojczyki krókie i długie, płyny do czyszczenia z czarnego prochu, smary , klucze do kominków, prochownice, oleje do broni, prasa do ładowania bębna, kabury, zestawy złoży sponsor. 

Firma Terranova Polska również  kolejny raz  ufundowała nagrody dla najlepszych zawodniczek i zawodników Mistrzostw  Polski w strzelaniu z broni czarnoprochowej.W tym roku nagrodami są wyjątkowe zegarki wykonane ręcznie w Polsce gdzie koperta zegarka wykonana jest z drewna cyferblat z kamienia do tego skórzany pasek a całości dopełnia personalizowane drewniane pudełko z okolicznościowym napisem upamiętniającym  XVI Mistrzostwa Polski w strzelaniu z broni czarnoprochowej. 

Do grona sponsorów Mistrzostw  Polski w strzelaniu z broni czarnoprochowej, dołączyła firma Driada, która ufundowała nagrodę w formie Vouchera na wykonanie akcesoriów  CP dla najlepszej zawodniczki mistrzostw.
Dla Pań biorących w konkurencji Walkyrie kolejny sponsor ufundował 3 bony upominkowe Sephora.

Dodatkowo dla wszystkich uczestników Mistrzostw Polski firma Saguaro ARMS przyznaje aż 10% rabat na zakupy w ich sklepie.

Jak podaje właściciel:

„Promocja 10% w dół na wszystko dla uczestników Mistrzostw Polski. W dniach od 27.08.21 do 10.09.21.”

Dziękujemy sponsorom, że kolejny raz nam pomagają uświetnić to  najważniejsze czarnoprochowe wydarzenie roku.