GłównaZawody

Finał XXIII Strzelania o Trofeum Złotego Niedźwiadka

Tegoroczny finał i dużego złotego niedźwiadka wygrał nasz kolega Maksym Żuków gratulujemy, drugie miejsce i srebrnego niedźwiadka zdobył Michał Drużycki, brązowego niedźwiadka zdobył Marek Pyszny.

Podziękowania dla Bractwa Kurkowego Miasta Wrocławia za wspaniale przygotowaną rundę Czarnoprochowego Pucharu Polski. Jak co roku ugoszczono zawodników, sędziów i gości wspaniałym jedzeniem, a organizacja zawodów była na najwyższym poziomie.

Na kolejne zawody czarnoprochowe zapraszamy 25 czerwca do Dzierżna, gdzie Stare Strzelby organizują Turniej Wakacyjny, informacja w linku:

Wszystkie wyniki rundy Pucharu Polski XXIII Strzelania o Trofeum Złotego Niedźwiadka  już wkrótce pojawią się w poniższym linku :